Fizipain Fizik Tedavi ve Ağrı Kliniği, P.tesi-Cuma: 09:00-18:00 Edremit/Balıkesir

Yasal Bilgilendirmeler

Yasal Bilgilendirmeler

Bu web sitesi Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ). İşletmesince işletilen Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ) tarafından hazırlanmış olup her türlü hakkı saklıdır.

Bu internet sitesi içeriğinde yer alan bilgi, yorum, görüntü, doküman, fotoğraf, ses kaydı, video, görüş v.b. şeyler yalnızca eğitim ve bilgilendirme amacıyla sunulmaktadır. Reklam, teşhis, tanı, tedavi, yönlendirme ve ticari bir amacı bulunmamaktadır. İçerikte yer verilenler profesyonel tıbbi bakım yerine geçmemektedir, tıbbi tavsiye ve hizmetler içermemektedir. Bir sağlık sorununuz varsa veya böyle bir sorununuz olduğundan şüpheleniyorsanız mutlaka hekiminize danışmanız gerekmektedir. Bu konudaki her türlü karar ve sorumluluk web sitesini ziyaret eden kişilere aittir.

Web sitesini ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Sitede yer alan içerik ve e-uygulamalar nedeniyle hiç bir kişi ve/veya kuruluşa karşı taahhütte bulunulmamaktadır.

Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ), hiçbir hal ve şartta, bu sitede yer alan veya bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımıyla (veya hatalı kullanımıyla) her hangi bir biçimde ilişkilendirilebilecek hiçbir zarar veya sorumluluktan ötürü veya dolaylı olarak sorumlu ve yükümlü olmayacaktır.

Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ), internet sitesinde yer alan bilgilerin doğru, mevcut ve gerçek durumu yansıtması için her türlü özen ve gayreti göstermektedir. Ancak buna rağmen e-uygulamalar veya site içeriğinde yer alan yazım hatası, eksikliği, güncellemede gecikme, muhtemel bir yanlışlık veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar nedeniyle sorumlu veya yükümlü olmayacaktır.

Sitede yer alan içerik ve uygulamaların önceden haber verilmeksizin güncellenmesi, düzenlenmesi, değiştirilmesi, kaldırılması gibi işlemlerin yapılması hakkı ve yetkisi yalnızca Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ) ´ne aittir.

Sitede yer alan içeriğin (bilgi, doküman, fotoğraf, ses kaydı, görüntü, video v.s.) Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ) ´nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilmesi, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması veya kullandırılması v.b. faaliyetler yasaktır. Bu konudaki tüm haklar saklıdır.

Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ) bu internet sitesinin kullanıcılarına, ilgilerini çekebilecek başka internet sitelerine üst bağlantılar kurarak bu sitelere erişim sağlayabilir. Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ) bu internet sitelerinden erişilebilecek her hangi bir bilgiye dair bunların doğruluğu ve eksiksizliği de dahil olmak üzere hiçbir beyanat veya güvence sunmamaktadır. Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ), başka bir internet sitesine üst bağlantı içerirken bu sitelerde belirtilen görüş veya düşüncelere ilişkin hiçbir onayda da bulunmamaktadır. Bu web sitesi üzerinden başka sitelere yapılacak bağlantılar nedeniyle oluşabilecek Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ) sorumlu olmayacaktır.

Web sitesine üye olan kullanıcılara mahsus e-hizmetlerden faydalanan ziyaretçilerin, siteye üye girişi için kullandıkları kullanıcı adlarını ve/veya şifrelerini hiç kimseyle paylaşmaması, bu bilgilerin gizli ve kişisel nitelikte olması nedeniyle üçüncü şahıslar tarafından kullanılmasına engel olacak şekilde gerekli gizliliği ve özeni göstermeleri zorunludur. Aksi halde meydana gelebilecek her türlü zarardan dolayı sorumluk kullanıcılara aittir.

Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ), bildirilen kişisel bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve bu bilgilerin gizli kalması konusunda gereken özeni gösterecektir.

sitesi Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı ). İşletmesince işletilen Fizipain -Uzm.Dr.S.Cenk AKŞİT(Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı )

Adres: Eroğlan mahallesi çanakkale yolu üzeri bina no:107 B blok Kat:3 Daire 13, 10323 Edremit/Balıkesir

Ticaret Sicil No: 0390164689 Edremit V.d.