Fizipain Fizik Tedavi ve Ağrı Kliniği, P.tesi-Cuma: 09:00-18:00 Edremit/Balıkesir

Hakkımızda

Fizipain'e Hoşgeldiniz
En iyi Fizik Tedavi Uzmanları ve
yetenekli personel

KLİNİĞİMİZ; Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında multidispiner yaklaşımla hasta ve hasta yakınlarına en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen konusunda uzman, modern ve yenilikçi bir kliniktir.

circle arrow down


Merkezimizde yönetmeliklerce belirtilen standartlarda Doktor Muayene Odası, Bekleme Salonu, Özel Amaçlı Egzersiz Salonu ve Uygulama Salonundan oluşmaktadır.

Hasta sağlığı ve memnuniyetini sağlamak amacıyla tasarlanan merkezimiz güvenilir ve bilimsel FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON ve GENEL SAĞLIK hizmetlerini çağdaş standartlarda sunan bir sağlık kuruluşudur. Modern cihazlarla donatılmış merkezimizde; elektro-terapi cihazları için uygun elektrik şebekesi, jeneratör sistemi, ısıtma- soğutma ve merkezi yayın sistemi bulunmaktadır.

İhtiyacınız olan bilgi ve kaynaklara hızlı bağlantılar.

Vizyonumuz

“ Vizyonumuz; Tecrübe ve kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak,nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı ile sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında ülke çapında referans gösterilen bir kurum haline gelmeyi hedeflemektedir. ”

Değerlerimiz

Her zaman sizin için değer yaratmaya
ve sunmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

 

 

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanındaki tüm bilimsel araştırma ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, etik değerlerden ödün vermeden, doğru ve etkin tedavi yöntemleri ile bireye özel uygulamalar sunarak hayat kalitenizi yükseltmektir

Vizyonumuz

 

 

Tecrübe ve kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak,nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı ile sunduğu kaliteli sağlık hizmetleri ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında ülke çapında referans gösterilen bir kurum haline gelmeyi hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Hizmetlerimizin karşılandığından emin olmak için etkin bir kalite yönetim sistemi aracılığıyla yüksek standartlar uyguluyoruz.

Neden Fizpain'i Seçmelisiniz?

Sağlık hizmeti sağlayıcınız olarak Fizipain’i seçmeniz için birçok neden var.
Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin:

YÜKSEK EĞİTİMLİ DOKTORLARDAN VE FİZYOTERAPİSTLERDEN OLUŞAN EKİBİMİZ

“ Farklı ilgi alanlarına ve geçmişlere sahip, kendini işine adamış Doktorlardan ve Fizyoterapistlerden oluşan bir ekibe sahip olmaktan Gurur Duyuyoruz”

BLOGUMUZDAN - TIBBİ HABERLER, KLİNİK ARAŞTIRMALAR VE YÖNERGELER

Açık adresimiz: Eroğlan mahallesi çanakkale yolu üzeri bina no:107 B blok Kat:3 Daire 13, 10323 Edremit/Balıkesir 

Ekin Diş Merkezi Üstü,Novada Avm yanındayız.

Web sitemiz üzerinden yada bize iletişim kısmındaki telefon numaramız üzerinden ulaşarak randevu alabilirsiniz.